pt. 15 grudnia 2017

„Energetyczny staż”

Jeśli jesteś absolwentem lub studentem czwartego lub piątego roku studiów o profilu elektroenergetycznym, lubisz zdobywać nowe doświadczenia i chcesz rozpocząć swoją karierę zawodową w sektorze energetycznym zachęcamy Cię do zapoznania się z naszą ofertą.

Do udziału w „Energetycznym stażu” zapraszamy osoby:

• posługujące się językiem angielskim na poziomie minimum B2,
  • pasjonujące się elektroenergetyką,
  • otwarte na współpracę, zorientowane na wyniki oraz gotowe do zdobywania nowych  doświadczeń.

Wybranym  osobom oferujemy:

• możliwość udziału w dziesięcio- lub pięciomiesięcznym  płatnym stażu rozpoczynającym się w wakacje 2017 roku (przewidujemy możliwość zatrudnienia na część etatu dla osób, które nadal studiują),
  • szansę na ciekawą pracę i poznanie od wewnątrz firmy, która odpowiada za funkcjonowanie Krajowego Systemu Elektroenergetycznego,
  • szkolenia i możliwość udziału w interesujących projektach,
  • indywidualne wsparcie opiekuna dla każdego stażysty,
  • dobrą atmosferę pracy.

Program będzie realizowany w Konstancinie-Jeziornie, Katowicach, Radomiu oraz w Warszawie.

Zainteresowanych udziałem w „Energetycznym stażu” zapraszamy na naszą stronę internetową:  www.pse.pl w celu pobrania formularza zgłoszeniowego. Zainteresowanych złożeniem formularza prosimy o kontakt z Prodziekanem ds. Rozwoju i Współpracy do 15 maja 2017 r.