sob. 27 maja 2017

You need to upgrade your Flash Player

Wizyta gości w ramach International Training Week 16.05.2017

We wtorek, 16 maja na Wydziale Elektrycznym gościliśmy przedstawicieli uniwersytetów z Algierii, Bhutanu, Brazylii, Egiptu, Indonezji i Kirgistanu.

Goście to dziekani, nauczyciele oraz pracownicy biur współpracy narodowej różnych uczelni zagranicznych.

W ramach International Training Week programu Erasmus+ Partner Contries przez cały tydzień będą się wzajemnie szkolić, wymieniać doświadczeniami, a także rozmawiać o usprawnieniu programów wymiany studentów i pracowników.

Na Wydziale gości powitał dr inż. Jarosław Makal, pełnomocnik Dziekana WE ds. programu Erasmus+  raz Dziekan Wydziału Elektrycznego dr hab. inż. Mirosław Świercz, prof. PB. Po dyskusji na temat organizacji studiów w uczelniach partnerskich i możliwości współpracy naukowo-dydaktycznej, goście udali się na zwiedzanie Laboratoriów Wydziału Elektrycznego i warsztaty związane z wymianą międzynarodową studentów i pracowników.

Podczas International Training Week poznają Białystok, zwiedzą Supraśl oraz zapoznają się z polskimi zwyczajami i kuchnią Podlasia.