pon. 24 lipca 2017

You need to upgrade your Flash Player

17 maja rozpoczął się Podlaski Festiwal Nauki i Sztuki. Będzie trwał do 26 maja.

Zapraszamy na Politechnikę  23 i 24 maja(wtorek i środa). Zapraszamy zarówno całkiem młodych odkrywców nauki (nawet tych z przedszkola), jak i tych, którzy czas spędzony w szkolnej ławie mają dawno już za sobą.

W ramach festiwalu można wziąć udział imprezach przygotowanych dla odbiorców w każdym wieku (wziąć udział w warsztatach i eksperymentach, wykładach, konkursach, koncertach oraz przedstawieniach)
Jeżeli chcesz się dowiedzieć jak działa laser i światłowód, co powstanie z wymieszania światła o różnych barwach, obejrzeć świat w zwolnionym tempie lub w podczewieni, przekonać się, że matematyka nie jest nudna i wykonać wybuchowe i kolorowe eksperymenty chemiczne zapraszamy na Politechnikę 23 i 24 maja.
Na imprezach Politechniki Białostockiej w ramach Festiwalu Nauki i Sztuki zawsze jest dużo ciekawych eksperymentów.

Poniżej kilka zdjęć z wcześniejszych edycji festiwalu.

Wykaz imprez na Politechnice Białostockiej http://festiwal.umb.edu.pl/imprezy-pb
Serdecznie zapraszamy!