czw. 22 marca 2018
 
Szukaj
?
 
 
 
Aktualności
 
 
 
Firma Lapp Group Polska Mecenasem drużyny Polish Bison Team!
 

Lapp Group Polska jest jednym z głównych dostawców kabli i akcesoriów kablowych na świecie. W 1957 roku, założyciel firmy, Oskar LAPP wyprodukował pierwszy produkowany przemysłowo kabel sterowniczy na świecie. Dzisiaj ich kable i przewody sprawdzają się w zastosowaniach inżynierii mechanicznej, przemyśle samochodowym, technologiach pomiarowych i kontrolnych, w instalacjach zasilających i wielu innych. Produkcja wyrobów jest prowadzona głównie w 17 własnych zakładach przemysłowych umiejscowionych w Europie, Ameryce i Azji. Rezultatem jest ponad 40.000 różnych standardowych produktów gotowych do odbioru prosto z magazynów.

Specjalne rozwiązania, zgodne ze specyficznymi zapotrzebowaniami klienta są produkowane oddzielnie. Ich siatka dystrybucyjna, obecnie ponad 41 firm własnych oraz kilkadziesiąt firm przedstawicielskich, zapewnia bliskość i łatwą dostępność produktów Lapp Group Polska na wszystkich kontynentach.

Serdecznie dziękujemy za wsparcie projektu robota drużyny młodych konstruktorów z Wydziału Elektrycznego, który zostanie zaprezentowany na zawodach RoboGames w USA w kwietniu br..

Ponadto firma ogłosiła konkurs na najciekawszą nazwę dla Robota Sumo.
Zapraszamy do udziału!
http://lapppoland.lappgroup.com/…/konkurs-nazwij-robota-sumo.html