wt. 19 września 2017

You need to upgrade your Flash Player

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie prac studenckich FABRYKA PRZYSZŁOŚCI 4.0 Do wygrania 5, 3 i 2 tys. zł :)

Konkurs jest przedsięwzięciem niekomercyjnym kierowanym do studentów 1 lub 2 stopnia studiów dziennych i zaocznych, którzy nie obronili jeszcze pracy dyplomowej.

Do konkursu mogą być zgłaszane prace, stanowiące zaawansowaną koncepcję, projekt rozwiązania technicznego pokazowej instalacji, które zgodnie z ideą przemysłu 4.0, mają przede wszystkim wartość dydaktyczną i demonstracyjną, oraz mogą mieć w przyszłości również wartość użytkową. Zgłaszana koncepcja powinna zawierać również realny plan przyszłej realizacji kompletnego rozwiązania technicznego wraz z uruchomieniem do dnia: 01.09.2018 r.

W konkursie oceniane i nagradzane będą wyłącznie prace, które stanowią szczegółowe, pokazowe rozwiązania techniczne zawierające w sobie produkty, aplikacje lub rozwiązania systemowe, przynajmniej 2 z 4 czterech Organizatorów Konkursu - firmy: BALLUFF Sp. z o. o.,FANUC Polska Sp. z o. o., LAPP KABEL Sp. z o. o. oraz WAGO ELWAG Sp. z o.o.

Ocenie prac konkursowych podlegać będą:
- poziom technicznego zaawansowania i złożoność pracy,
- innowacyjność zaproponowanego rozwiązania,
- ilość produktów i rozwiązań z 4 firm Organizatorów, zaproponowanych przez uczestnika,
- wykorzystanie zaawansowanych funkcji zastosowanych produktów oraz poziom integracji rozwiązania,
- walory pokazowe i dydaktyczne rozwiązania.

Formularz zgłoszeniowy i niezbędne dokumenty można znaleźć na http://przemysl40.pl/
E-mail kontaktowy w sprawie konkursu: konkurs@przemysl40.pl