sob. 25 listopada 2017

XIX Ogólnopolskie Dni Młodego Elektryka w Białymstoku (25 – 29 października 2017 r.)

W dniach 25 – 29 października 2017 r. odbyły się XIX Ogólnopolskie Dni Młodego Elektryka (ODME). Konferencja członków studenckich oddziałów Stowarzyszenia Elektryków Polskich (SEP) obyła się w Białymstoku. Głównym tematem  tegorocznej konferencji "Energetyka inteligentnych miast".

Obrady rozpoczęły się na Wydziale Elektrycznym Politechniki Białostockiej. Poniżej zamieszczono fotorelację z uroczystości otwarcia konferencji.
W kolejnych dniach uczestnicy obradowali nad tematami technicznymi oraz dotyczącymi prac kół SEP w różnych ośrodkach w Polsce, odwiedzili również wybrane zakłady przemysłowe w Białymstoku. Wzięli także udział w serii seminariów i wykładów tematycznych, m.in.:

• dotyczących programowania sterowników LOGO w połączeniu z KNX, badań elektronarzędzi,
  • dotyczących wystąpień publicznych.

Program spotkania oraz relacje z kolejnych wydarzeń są dostępne na stronie internetowej www.odmebialystok.pl
Organizatorami XIX ODME:

• Stowarzyszenie Elektryków Polskich,
  • Wydział Elektryczny Politechniki Białostockiej,
  • Studenckie koło SEP przy Politechnice Białostockiej.